0
BarcelonaPL 6 listopada 2015 02:32
Witam.
Wcześniej z żoną byliśmy w Benalmadenie, ale tego roku tzn 2015 zdecydowaliśmy się odwiedzić Barcelonę. Barcelona Cataluna Espana. Tak, wystarczył jeden pobyt aby bardzo polubić to miasto i te klimaty.
Informacje na temat noclegów i pokoi wzięliśmy internetu. Nie było problemu.
Wyjazd zaplanowaliśmy wcześniej więc bilety lotnicze były tanie. Pokój też można wynegocjować za odpowiednią cenę. Pani nawet przyjechała po nas na lotnisko i nas odebrała.
Siedem dni to zdecydowanie za mało aby poznać to piękne miasto.
O atrakcjach nie będę się rozpisywał, bo od razu po przyjeździe założyłem stronę internetową na temat właśnie wszystkich miejsc, które naprawdę warto zobaczyć w Barcelonie.
Moja stronka to
http://barcelonapl.com
a atrakcje, które warto zwiedzić to:
http://barcelonapl.com/atrakcje
Zdjęcia, które załączam wykonałem sam bez żadnego przygotowania. Następnym razem postaram się
zamieścić fotki bardziej profesjonalne

W każdym razie na pierwszym oczywiście zdjęciu Magiczne Fontanny. Marzy mi się najbliższy Sylwester właśnie w tym miejscu. Coś niesamowitego. Widziałem już niejedne fontanny. Nie ma porównania.
Torre Agbar. Popularna prezerwatywa. Tak nazywają ten budynek sami Katalończycy. Wieczorem świeci wieloma tysiącami kolorów i przedstawia przeróżne ciekawe wydarzenia.
Nie sposób zamieścić własnie tutaj na blogu wszystkich interesujących zdjęć. Dlatego zapraszam na Portal wyżej wymieniony Barcelona PL pokaże mam nadzieję wszystkie interesujące miejsca, a tutaj jeszcze muszę wspomnieć o samej plaży w centrum Barcelony


z magiczną konstrukcją świecącej ryby rodem z fantastycznych filmów
Oczywiście pierwszy nasz dzień z żoną to space do Sagrada Familia

Nie sposób było pójść też i zobaczyć Katedrę w dzień i wjechać windą na górę.


Park Guell i dom po hiszpańsku casa - Casa Batllo, tak się zwie najpopularniejszy i najbardziej malowniczy budynek w Barcelonie.
Wszystkie te miejsca, atrakcje niewiadomo kiedy są odnawiane, zmieniają kolory, odcienie. Barcelona to malownicze miejsce i wszystko dosłownie się tu zmienia, jak w kalejdoskopie
I zapraszam do mojego portalu oczywiście wraz z żoną. Przedstawiamy tam różne ważne informacje potrzebne turystom podczas pobytu w stolicy Catalonii.

DarekEwa

Dodaj Komentarz